Adele thotë se nuk mund të shikojë The Real Housewives: ‘Truri im do të vdesë’

6 Dhjetor, 2021 - 10:00 am

Këngëtarja botërore, Adele, ka njoftuar se nuk mund ta shikojë showin televiziv të ashtuquajtur “The Real Housewives”, shkruan KultPlus.

“Nuk do të gënjej, nuk më shkon”, ka rrëfyer këngëtarja e “Easy on Me”.

Këngëtarja “Hello” u shfaq në një video tutorial grimi të enjten me YouTuber-in Nikkie de Jager (a.k.a NikkieTutorials), e cila e pyeti nëse shikonte ndonjë shfaqje të Real Housewives.

“Unë nuk e bëj. Nuk mundem,” u përgjigj Adele. “E di që shumë njerëz e duan atë. Nuk mundem… sepse truri im do të vdesë. Nuk mundem.”

Ajo vazhdoi: “Gjithashtu, nuk e di se kush është ndonjëri prej tyre, kështu që nuk mendoj se mund ta filloj nga fillimi kur ka kaq shumë kohë. Nuk do të gënjej, nuk po punoni për mua.”

Real Housewives është një ekskluzivitet televiziv i realitetit ndërkombëtar që përbëhet nga 11 seri në Shtetet e Bashkuara dhe 15 seri ndërkombëtare. Shumica e serive dokumentojnë jetën e një grupi amvisash të pasura që banojnë në një qytet të caktuar. Serialet amerikane janë transmetuar më së shumti në rrjetin Bravo. /KultPlus.com

No Reunion for 'The Real Housewives of New York City,' Bravo Says - Variety

Të ngjajshme