Adelina Ismaili sjell këngën e re (VIDEO)

20 Qershor, 2019 - 9:26 pm

U publikua kënga dhe videoklipi i paralajmëruar tash e sa ditë nga Rina Balaj dhe Adelina Ismaili.

“Qikat” iu servua fansave përmes kanalit Youtube, ku për më pak se një orë grumbulloi rreth 50 mijë klikime.

Ajo që cilësohet si Diva e muzikës sonë, Adelina, në këtë këngë dëgjohet se si e ka modifikuar tekstin e hitit të saj “kanagjegji”, duke iu referuar Rinës si “Mami”.

Të fundit

Të ngjajshme