Albumi i Dua Lipës shpërblehet me pllakatin e artë (FOTO)

8 Dhjetor, 2017 - 1:24 pm

Dua Lipa po shndërrohet në një nga këngëtaret më të suksesshme të skenës ndërkombëtare , shkruan KultPlus.

Ajo sapo ka njoftuar se albumi i saj debutues tashmë është shpërblyer me pllakatin e artë, shkruan KultPlus.

“Albumi i debutues tani i artë, dhe kam shitur 4 milionë kopje në Britani të Madhe. Nuk po ‘çmendem’, ju po!!! Faleminderit, ju dua”, ka shkruar Dua Lipa në rrjete sociale. Dua Lipa deri më tash ka shitur 4 milionë kopje të albumit në Britani të Madhe./KultPlus.com

Të ngjajshme