Albumi ‘Future Nostalgia’ ka katër javë që mbanë vendin e parë në Spotify

15 Mars, 2021 - 10:49 pm

Këngëtares me origjinë nga Kosova, Dua Lipa e cila gëzon famë botërore nuk po i ndalen sukseset.

Albumi i saj “Future Nostalgia” tash e katër javë po kryeson në toplista dhe për këtë këngëtarja është shumë e lumtur.

Ajo ndau disa fotografi në Instagram ku tregon se edhe këtë javë albumi i saj është në vendin e parë në platformën Spotify.

Rikujtojmë se kënga e fundit e Dua Lipës është “We’re Good” e cila është pëlqyer shumë nga publiku. /KultPlus.com

Të ngjajshme