Albumi i Dua Lipës radhitet i treti në ‘Top Global Albums’

5 Janar, 2021 - 5:45 pm

Këngë të shumta të Dua Lipës kanë arritur të renditen nga revista, platforma muzikore dhe rrjete sociale në grupin e më të dëgjuarave të vitit, shkruan KultPlus.

Së fundmi, edhe një lajm tjetër i mirë erdhi për yllin kosovar.

Albumi i saj ‘Future Nostalgia’ arriti të renditej në vendin e tretë në listën e top albumeve botërore.

Lajmin e ka bërë të ditur Lipa duke e shpërndarë në rrjetet e saja sociale./ KultPlus.com

Të ngjajshme