Albumi i Orës vazhdon suksesshëm, i pari në Angli dhe i pesti në iTunes

13 Shkurt, 2021 - 11:57 pm

Rita Ora ka shënuar rikthimin e saj në skenën muzikore nëpërmjet paralajmërimit të publikimit të 4 këngëve, shkruan KultPlus.

Përmbledhje e tyre një mini album (EP) të quajtur “Bang”, po rezulton me sukses.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, Ora ka bërë të ditur se albumi i saj ka zënë vendin e parë për nga dëgjueshmëria në Mbretërinë e Bashkuar dhe vendin e pestë në botë në iTunes.

Katërshja që i gëzoi artdashësit e Ritës përbëhet nga këngët “Mood”, “The One”, “Bang Bang” dhe “Big”. / KultPlus.com

Të ngjajshme