‘All I Want For Christmas Is You’ (VIDEO)

26 Dhjetor, 2018 - 1:22 pm

Ende jemi në atmosferë festash.

Krishtlindjet nuk festohen vetëm një ditë, dhe kësisoj meqë është fundvit, ia vlen të festohet më gjatë, dhe për të gjitha rastet.

E kur kujtojmë Krishtlindjet, kujtojmë Mariah Carey dhe hitin e saj kryesor, himnin e çdo Krishtlindjeje. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme