Ana Golja publikon këngën e saj të re

24 Prill, 2021 - 2:24 pm

Aktorja shqiptare e cila tashmë veçse ka fituar famën e saj ndërkombëtare, ka publikuar edhe këngën e saj më të re, shkruan KultPlus.

Kënga mban titullin ”Glass” dhe është publikuar në platfofrmën muzikore Spotify.

“Nuk mund ta besoj, por kënga e ime e re “Glass” tashmë mund ta dëgjoni në të gjitha platformat. Faleminderit gjithë bashkëpuntorëve që bënë të mundur këtë moment. Faleminderit të gjithë fansat e mi për suportin”, ka shkruar Golja në publikimin e këngës në rrjetin social Instagram.

Ana Golja është gjithashtu aktore dhe producente. Kujtojmë se Fimi “The Cuban” ka për producente artisten me prejardhje shqiptare, Ana Golja. / KultPlus.com

Të ngjajshme