ANDRRA së shpejti sjellë “Moj nano”

13 Korrik, 2018 - 10:55 am

Këngëtarja Fatime Kosumi e njohur si ANDRRA, së shpejti do të sjellë këngën “Moj nano”.

Teksti për kënga “Moj Nano” është marrë nga një këngë nga Mali i Zi. “Moj Nano” është po ashtu një tekst i këngëve që këndohen për kanagjegj siç kanë qenë edhe dy këngët e mëparshme të këngëtares “Palinë” dhe “Kalle Llamen”.

Videoklipi i këngës tashmë është realizuar kurse kënga pritet që të publikohet në vjeshtë./KultPlus.com

Të ngjajshme