Anëtarja e grupit “BLACKPINK”, Lisa së shpejti debuton si solo këngëtare me albumin “Lalisa” (VIDEO)

8 Shtator, 2021 - 10:02 pm

Anëtarja e grupit të muzikës K-pop “Blackpink”, Lisa, pritet të debutoj me solo album së shpejti.

Të martën ajo ka shpërndarë një video të shkurt për albumin e saj “Lalisa”, që pritet të dalë këtë të premte.

Videoja 14 sekondëshe përcillet nga tingujt muzikorë deri në fund kur shfaqet Lisa me një fustan të zi vezullues dhe këndon fjalët: “Say Lalisa love me, Lalisa love me”.

Lisa është anëtarja e radhës e Blackpink që debuton me projekt solo, pas anëtarëve të tjera, Jennie dhe Rosé.

Në vetëm dy orë videoja në kanalin YouTube ka marrë 3 milionë shikime. Për këtë arsye dhe jo vetëm, pritet që albumi të jetë një super hit i ndjekur nga miliona admirues nga e gjithë bota.

Tani pas një dite, videoja numëron gjithsej 13 milionë shikime. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme