Arianit Koci duke kënduar në Akordet e Kosovës 1972 (VIDEO)

29 Janar, 2019 - 9:02 pm

Sot avokat i njohur, dikur Arianit Koci këndonte dhe provoi fatin e tij në këngët për fëmijë.

Edhe vet një fëmijë i lezetshëm, ai këndoi në Akordet e Kosovës në vitin 1972, në seksionin e këngëve për fëmijë.

Ai këndoi në këtë vit këngën “Nëna ime” me kompozitor Akil Kocin – babain e tij, dhe jo rastësisht edhe e fitoi festivalin, me një këngë simpatike si kjo. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme