Arilena Ara xhiron klipin për Eurovizion

7 Mars, 2020 - 4:24 pm

Arilena Ara fitoi mundësinë për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, por kjo s’do të thotë që sfidat e saj kanë mbaruar.

Ajo ndodhet momentalisht në Holandë, ku po xhiron dhe klipin e këngës së saj “Shaj”. Ai pritet të publikohet së shpejti.

Moti në Holandë ama nuk ka qënë në anën e saj, pasi sipas këngëtares është shumë ftohtë.

Kur e pyesin nëse ka ftohtë, Arilena u është përgjigjur “Jo mi çne”. /KultPlus.com

Të ngjajshme