Arnita sjellë versionin e saj të ‘Xheloz’ nga Elvana Gjata (VIDEO)

24 Mars, 2018 - 4:38 pm

Një prej këngëve të Elvana Gjatës, “Xheloz”, e përfshirë në albumin më të ri të këngëtares, është kthyer në një hit muzikor në Shqipëri.

“Xheloz”, një melodi interesante dhe më ndryshe se stili i zakonshëm i Elvanës, kësisoj po këndohet edhe prej talenteve të reja muzikore që duan ta provojnë veten në këndim.

Arnita Kastrati është një prej këtyre zërave që ka goditur mirë me këndimin e këngës “Xheloz”. Arnita e sjellë me përpikëri këngën e Elvanës, incizuar në një studio muzikore.

Eroll Dogani, Lulzim Kryeziu dhe Ermal Dosti janë bashkëpunëtorët e saj në këtë incizim muzikor të cilin po e sjellim me shpresën që talenti i Arnitës do të dalë në pah më shumë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme