Art Lokaj pjesë e Sunny Hill Festival në Tiranë

17 Gusht, 2022 - 3:28 pm

‘Sunny Hill Festival’ po vazhdon të zbulojë emrat e artistëve që do të performojnë në Tiranë, përcjell KultPlus.

Së fundi ata kanë zbuluar se pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të jetë edhe artisti Art Lokaj.

“Funky beats dhe tekste të bukura me të talentuarin Art Lokaj”, thuhet në njoftim.

Ndërkaq, festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme