Audienca dhe trajnerët e America’s Got Talent në lot, i verbri fiton Golden Buzzer në këtë garë të madhe

29 Maj, 2019 - 2:16 pm

Kodi Lee ka rrëmbyer zemrat e katër trajnerëve por edhe gjithë audiencës në America’s Got Talent, i cili këndoi dhe luajti në piano, përcjellë KultPlus.

I verbër dhe me autizëm, Kodi Lee mrekulloi trajnerët e kësaj gare. Emocionet që i dha për të pranishmit, bënë që katër trajnerët por edhe audienca të shpërthejnë në lot.

Por si rezultat, ai mori Golden Buzzer, që e dërgon drejt e në finale. KultPlus ju sjellë interpretimin e tij që solli emocione të shumta edhe në rrjete sociale./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme