Aurela Gaçe lanson këngën “Të dua” (VIDEO)

11 Maj, 2018 - 11:02 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare Aurela Gaçe ka prezantuar këngën e saj më të re, shkruan KultPlus.

Kjo këngë është baladë dhe është e shoqëruar edhe me videoklip, kurse duke pasë parasysh stilin e këngëtares Aurela Gaçe, edhe kënga e re përpos që shihet të jetë e fuqishme, ka edhe një tekst mjaft të bukur.

KultPlus sjellë këtë këngë për adhuruesit e Aurela Gaçes./KultPlus.com

Të ngjajshme