Aurela Gace publikon këngën e re “Lento” (VIDEO)

6 Gusht, 2020 - 6:29 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aurela Gace, sapo ka publikuar këngën e saj të radhës të titulluar “Lento”, shkruan KultPlus.com

Me një spot shumë të mirë të realizuar në Qendrën Historike të Vlorës dhe me një këngë ritmike tipike verore, Gace, është kthyer sërisht në skenën muzikore shqiptare.

Këtu keni këngën:

Të fundit

Të ngjajshme