Ava Max me fotosesion për revistën e njohur

4 Qershor, 2021 - 11:47 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, realizoi fotosesion për numrin e ri të revistës së famshme “ODALïSQUE MAGAZINE”, në të cilën erdhi me një fotosesion të veçantë me ngjyrat bardhë e zi.

Ava Max u fotografua e veshur me një kostum të zi, ndërsa flokët i kishte lëshuar dhe bërë kaçurrele.

Ajo dukej atraktive në këto imazhe, për të cilat pranoi komente pozitive nga ana e fansave të shumtë të saj.

Ndryshe, artistja ka bërë të ditur se është duke punuar për disa projekte të reja, të cilat shumë shpejt do të dalin në treg. / KultPlus.com

Të ngjajshme