Ava Max publikon videoklipin e këngës së fundit (VIDEO)

25 Shkurt, 2021 - 11:15 pm

Ava Max ka publikuar videoklipin e këngës “My head and my heart”, shkruan KultPlus.

E shfaqur me stilin e saj të veçantë të flokëve dhe me veshje ngjyrë të zezë dhe të kuqe, Max ka sjellur për fansat e saj videoklipin e këngës, e cila ishte publikuar më parë.

“My head and heart” ishte publikuar në versionin audio para 3 muajsh. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme