Ava Max zbulon paraqitjet e saja të preferuara nga viti 2020

28 Dhjetor, 2020 - 10:56 pm

Ava Max ndau momentet kur ajo është ndjerë bukur gjatë këtij viti.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Ava Max, është mjaft e njohur për stilin e saj të veçantë.

Tashmë ajo njihet për veshjet ekstravagante gjatë koncerteve apo klipeve muzikore.

Ava është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan me fansat pamje nga përditshmëria apo karriera muzikore.

Së fundmi Ava ka publikuar disa nga pamjet e saja të preferuara ku publikoi disa imazhe në të cilat shihej e veshur me korse teksa në to mbizotëronte ngjyra e kuqe.

Ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm për Ava-n pasi ajo lansoi edhe albumin e saj “Heaven dhe Hell”, i cili u prit mjaft mirë nga fansat e saj./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme