BB Poqi sonte në Rockuzinë

7 Shkurt, 2018 - 11:30 am

B.B Poqi ka realizuar shumë këngë dhe shumë albume të cilat u bënë hite të mëdha në rajonin ku flitet shqip.

Këngëtari dhe autori i shumë këngëve, i cili fillimisht formoi bendin “Babillon“ me të cilin i incizoi disa këngë si “Babillon“, “Ti je një iluzion“, “Edhe një natë si kjo“ dhe e fundit “Diku pranë shtëpisë time“, më vonë ai u nda nga bendi dhe vazhdoi karrierën si solo këngëtar.

Sonte BB Poqi do të performojë në Rockuzine duke filluar nga ora 21:30. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme