Bebe kërkoi bashkëpunim me këngëtaret shqiptare, Dua përgjigjet: Hajde shqipe

29 Janar, 2019 - 5:41 pm

Bebe Rexha dje përmes një postimi në Twitter ka kërkuar bashkëpunim me tri këngëtaret shqiptare dhe Dua Lipa i ka kthyer përgjigjen epike në gjuhen shqipe.

Këngëtarja Bebe Rexha ka kërkuar bashkëpunim me Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Max.

Dua Lipa duket se e ka mirëpritur këtë kërkesë dhe nëpërmjet Twitterit n i ka shkruar: Hajde shqipe./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme