Bebe Rexha në rolin e prezantueses në ‘Can’t Cancel Pride’

5 Qershor, 2021 - 10:00 am

Këngëtarja Bebe Rexha përveç se do të interpretojë në eventin “Can’t Cancel Pride” të organizuar nga iHeartMedia, ajo do të jetë edhe prezantuese.

Së bashku me Elvis Duran, “Can’t Cancel Pride” do të shfaqë momente të veçanta nga antarët e komunitetit LGBTQ+ si dhe do të bashkojë emrat më të mëdhenjë të industrisë muzikore dhe kulturës, përcjell KultPlus.

Eventi “Can’t Cancel Pride” i cili organizohet për të shënuar “Muajin e Krenarisë”, do të mbahet sot, 4 qershor duke filluar nga ora 21:00 dhe do të jetë në dispozicion deri në fund të muajit qershor në The Roku Channel, Revry si dhe kanalin e iHeartRadio në YouTube dhe Facebook. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme