Bebe Rexha performon në America’s Got Talent (VIDEO)

21 Shtator, 2018 - 12:15 pm

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka performuar mbrëmë në America’s Got Talent – spektaklin e gjetjes së talenteve të muzikës në Amerikë.

Shqiptarja e njohur dhe një prej këngëtareve e tekstshkrueseve më aktive në Amerikë, ka performuar këngën e saj më të re “I’m a Mess” ndërsa më pas në skenë i është bashkuar Glennis Grace për të kënduar së bashku “Meant to Be”, përcjellë KultPlus.

https://www.youtube.com/watch?v=exqt3_Pbm54

Glennis ishte një prej konkurrenteve të këtij edicioni të AGT por nuk arriti të fitonte. Glennis për më tepër është nga Holanda dhe para disa vitesh ka kënduar në Eurovizion për Holandën, duke mos arritur të kualifikohej për në finale.

Bebe Rexha, në anën tjetër, po vazhdon me sukseset e saj në Amerikë. Ajo këtë vit ka nxjerrë edhe albumin e saj “Expectations”. / KultPlus.com

Të ngjajshme