Bebe Rexha publikon albumin e ri me 7 maj

14 Prill, 2021 - 9:38 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha me 7 do të lansoj albumin e saj të ri, shkruan KultPlus.

Bebe Rexha, mbrëmë ka publikuar një imazh derisa shkroi se për sot ka një befasi speciale.

Dhe sapo ka zbuluar për fansat e saj përmes një postimi në profilin zyrtar në Instagram se ka gati albumin e ri.

Artistja e njohur me famë botërore tha se me datën 7 maj do e lansojë albumin e radhës në karrierën e saj muzikore.

“Better Mistakes”, mban titullin albumi i këngëtares për të cilin nuk zbuloi detaje tjera vetëm titullin  dhe datën e publikimit./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme