Bebe Rexha publikon klipin e këngës “Chain My Heart” (VIDEO)

14 Korrik, 2021 - 11:41 am

Fotografitë nga faqja zyrtare e Bebe Rexhës

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar klipin e këngës “Chain My Heart” në bashkëpunim me Topic. 31-vjeçarja sjell klipin pas suksesit që pati kënga pas publikimit të saj një muaj më parë duke grumbulluar mbi 14 milionë klikime, shkruan KultPlus.

Klipi gjen dy artistët të rrethuar nga një grup i valltarëve të veshur me lëkurë nëpër një vendndodhje industriale në Los Anxhelos, me një lëvizje nga filmat aksion të viteve 80-ta dhe një shkelje syri për jetën e natës në Berlin.

Bebe Rexha kohët e fundit po bën bujë përmes videove virale në Tik Tok dhe gjithashtu me debutimin e saj në filmin artistik përkrah yjeve të mëdha./KultPlus.com

https://www.facebook.com/beberexha/videos/1752505568286584

Të fundit

Të ngjajshme