Besarti e Aida rikthejnë hitin e Gilit dhe Enis Potokut (VIDEO)

8 Shkurt, 2018 - 5:43 pm

Dy këngëtarët kosovarë Besart Halimi dhe Aida Doci kanë rikthyer në skenë hitin “Kur u ndamë”.

Kjo këngë në versionin origjinal ishte lansuar në vitin 2009 nga Gili dhe Enis Potoku.

Tani kënga është risjellë nga dy yjet e reja dhe duket se është pritur mirë nga shikuesit. Kënga për pak orë në YouTube ka grumbulluar më shumë se 70 mijë klikime.

Të fundit

Të ngjajshme