займ на карту онлайн потребительский кредит

Beyoncé publikon albumin e ri

20 Korrik, 2019 - 3:30 pm

Ditën e djeshme këngëtarja e famshme Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”.

Albumin ajo e cilësoi si një dhuratë për Afrikën dhe menjëherë pas publikimit ai po thyen rekorde.

Megjithatë detaji më i veçantë i këngës ishte vajza e këngëtares, Blue Ivy.

Me anë të kësaj kënge Blue Ivy ka marrë një numër të madh komentesh ku e krahasojnë me të ëmën. /KultPlus.com

Të ngjajshme