‘Blla Blla Blla’ rikthehen me albumin ‘Brum për Medioferr’

10 Korrik, 2017 - 11:39 am

Albumi është i shtypur në vinly, ndërsa nesër me fillim nga ora 20:00 në Dit’ e Nat’, shkruan KultPlus.

Nesër më 10 korrik, grupi legjendar ‘Blla Blla Blla’, promovojnë albumin më të ri ‘Brum për Medioferr’, shkruan KultPlus. Albumi është i shtypur në vinly, ndërsa nesër me fillim nga ora 20:00 në Dit’ e Nat’, do të bëhet promovimi dhe dëgjimi i albumit bashkë me grupi ‘Blla Blla Blla’./ KultPlus.com

Të ngjajshme