“Break My Heart” nga Dua Lipa me mbi 100 milionë klikime

24 Maj, 2020 - 10:30 am

Pak muaj i janë dashur këngës së Dua Lipës “Break My Heart” për të arritur mbi 100 milionë klikime.

Këtij faktit i është gëzuar edhe këngëtarja nga Prishtina, e cila ka reaguar përmes rrjeteve sociale.

Kjo këngë, që është pjesë e albumit të saj të fundit “Future Nostalgia”, ishte publikuar më 26 mars dhe deri më tani ka100,430,630 klikime.

Të ngjajshme