Brendi i njohur ‘GCDS’ krijon imazhin virtual të Dua Lipës

24 Shtator, 2020 - 9:54 pm

Brendi i njohur i modës ‘GCDS’ ka realizuar imazhin virtual të këngëtares shqiptare Dua Lipa, shkruan KultPlus.

Lajmi është bërë i njohur nga vetë Dua e cila ka publikuar këto imazhe në rrjete sociale.

‘E zbuluam se si mund të jesh në dy vende në të njejtën kohë, shumë dashuri për Giuliano Calza dhe ekipin e GCDS. Jam shumë krenare me ju dhe shumë entuziaste të iu shoh teksa rriteni e forcoheni. Falemnderit që ishim pjesë e shoë-it të juaj virtual‘, ka shkruar Dua në mbishkrimin e fotografive të publikuara. / KultPlus.com

https://www.facebook.com/DuaLipa/posts/3332930613459499

Të fundit

Të ngjajshme