Christina Aguilera nderon Whitney Houston me interpretimin e “I will always love you” (VIDEO)

20 Nëntor, 2017 - 1:35 pm

Christina Aguilera mbrëmë mori pjesë në American Music Awards 2017, për të nderuar Whitney Houston dhe për të shënuar 25 vjetorin e daljes së “The Bodyguard” më 25 nëntor 1992, përcjellë KultPlus.

Aguilera solli në skenë një përzierje të këngëve nga filmi i “The Bodyguard”. Ajo performancën e saj e filloi me këngën më të njohur të divës “I Will Always Love You” dhe përkundër vokalitetit të saj të fuqishëm, u dëshmua se është e vështirë të jetësohet performanca e Houston. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme