Cricket dhe Numen publikojnë këngën ‘Merre’ (VIDEO)

25 Mars, 2021 - 9:34 pm

Producenti i njohur Cricket së bashku me Numen sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet ‘Merre’ dhe është ripërpunim i këngës ‘Loti s’është tharë’ i këngëtares Elita Reci.

Më poshtë gjeni këngën./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme