Dafina Zeqiri, artisja e radhës që do të performojë në ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë

12 Gusht, 2022 - 5:25 pm

‘Sunny Hill Festival’ po vazhdon të zbulojë emrat e artistëve që do të përformojnë në Tiranë, përcjell KultPlus.

Së fundi ata kanë zbuluar se pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të jetë edhe këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri.

“E mrekullueshmja Dafina Zeqiri na bashkohet në Tiranë për të performuar këngët e saj të nxehta hit që të gjithë duam t’i këndojmë kudo që jemi!”, thuhet në postim.

Ndërkaq, festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të ngjajshme