Dafina Zeqiri dhe Lumi B publikojnë videoklipin e ri “Lule Lule”

7 Korrik, 2019 - 3:00 pm

Dafina Zeqiri dhe Lubi B i kanë bashkuar forcat për ta krijuar hitin e kësaj verë me titullin “Lule Lule”, shkruan KultPlus.

Producent i videos ka qenë MONEYZ.

Këngën e kanë punuar Koston dhe Astreet, kurse videoja është punuar nga Entermedia.

Videoja është publikuar sot dhe që në momentet e para kanë pasur në shikueshmëri të madhe. / KultPlus.com           

Të fundit

Të ngjajshme