Dafina Zeqiri dhe Yll Limani publikojnë këngën “Mos shko”

26 Dhjetor, 2020 - 6:21 pm

Ditë më parë Dafina Zeqiri dhe Ylli  Limani kishin paralajmëruar se po sillnin diçka të re për publikun. Sot ata kanë publikuar këngën ‘Mos Shko’, që morri një numër të madh të shikimeve që në minutat e para të lasnimit të saj, shkruan KultPlus.

Prodhuar nga Moneyz, për melodinë dhe muzikën u përkujdes vetë Dafina Zeqiri këngën mund ta dëgjoni duke klikuar linkun e mëposhtëm./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme