Daft Punk Official Tribute Show hapin festivalin BeerFest Kosova 8

18 Korrik, 2018 - 1:00 pm

Më 25 korrik deri më 29 korrik në Prishtinë vjen edicioni i tetë i BeerFest Kosova, shkruan KultPlus.

Për herë të parë në Kosovë, në këtë edicion të BeerFest, do të vijë grupi DAFT PUNK Official Tribute Show, të cilët njëkohësisht do ta bëjnë edhe hapjen e festivalit. Daft Punk, janë duo që sjellin muzikë elektronike ndërsa janë fitues të çmimeve të ndryshme e po ashtu edhe çmimeve Grammy.

Ndërkohë, në BeerFest, përpos pijeve me çmime promovuese do të performojnë edhe këngëtarë e grupe të tjera vendore. Ndër ta janë NR, Genta Ismaili, Genc Prelvukaj, e të tjerë.

BeerFest Kosova, mbahet te Parkingun i Pallatit të Rinisë dhe nisë me fillim nga ora 17:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme