Dalin në ankand pamjet me ngjyra të papublikuara nga legjendarët The Beatles

8 Mars, 2024 - 11:50 pm

Pamjet me ngjyra të papublikuara nga një dalje televizive e vitit 1964  nga The Beatles në një shfaqje muzikore televizive do të shiten në ankand.

Pamjet nga prapaskenat e performancës së grupit të famshëm nuk janë shfaqur kurrë më parë. Në to, grupi legjendar këndon në tributin special “Ready Steady Go! Dhe rreth Beatles”.

Videoja ka një kohëzgjatje totale prej 18 minutash dhe nuk përfshin zërin. Siç raporton Omega Auctions, e cila ka marrë përsipër ankandin, këto pamje nuk janë publikuar apo publikuar asnjëherë deri më sot.

Çmimi i shitjes vlerësohet të jetë 10,000 £./KultPlus.com

Të ngjajshme