‘Dhemb’, kënga e re e Florit kundër dhunës (VIDEO)

28 Dhjetor, 2020 - 8:35 pm

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor por, këngëtari Flori Mumajesi së fundmi është rikthyer me një projekt sensibilizues, shkruan KultPlus.

Në kanalin Youtube, ai ka hedhur projektin e titulluar “Dhëmb”.

Kënga flet për dashurinë pa kushte dhe sa më larg dhunës.

I gjithë projekti u krye nga vet këngëtari, pos klipit, të bërë nga Pro…Video&ABC./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme