Diplo vjen në SunnyHill, artistë të tjerë prezantohen së shpejti

25 Maj, 2022 - 10:55 am

Emra të njohur të industrisë së muzikës botërore do të mblidhen së bashku për të performuar në Festivalin “SunnyHill”, shkruan KultPlus.

Skepta, AJ Tracey dhe Diplo janë konfirmuar si artistët pjesëmarrës në këtë festival, i cili do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

Përmes një postimi në “Instagram”, SunnyHill ka konfirmuar se Thomas Wesley Pentz apo siç njihet për të gjithë Diplo, me një karrierë të bujshme si DJ, producent dhe tekstshkrues me bazë në Los Angeles, do të jetë prezent në këtë ngjarje.

SunnyHill ka njoftuar gjithashtu se do të ketë edhe aristë të tjerë, emrat e të cilëve do t’i mësojmë më vonë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme