Dita e shumëpritur po afron

28 Maj, 2018 - 10:08 pm

Koncerti i Ermal Metës që do të mbahet në Sheshin Skënderbej në Tiranë është duke afruar, shkruan KultPlus.

Fituesi i Sanremos dhe përfaqësuesi i Italisë në Eurovizionin e sivjetmë do të vjen në Tiranë me një koncert të madh, i pari i këtij lloji pas famës së madhe të Ermal Metës në Itali dhe më gjerë.

Koncerti pritet të nisë pas orës 18:00 në Sheshin Skenderbej dhe pritet të jetë një koncert i zjarrtë, pasi që shumë fansa mezi po e presin këtë performancë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme