Dren Abazi e Zig Zag Orchestra me koncert recital në Tiranë, shënon dhjetë vjetorin e themelimit(VIDEO)

26 Nëntor, 2017 - 8:12 pm

“Mes Yjesh”, titullohet albumi i Zig Zag Orchestra që do të prezantohet në Tiranë, shkruan KultPlus.

Vetë Dren Abazi ka njoftuar se ky koncert është koncert recital dhe do të përcillet me orkestër të madhe. Ai këtë koncert e ka quajtur, ndoshta si më të rëndësishmin deri më tani, kurse ka falenderuar Bashkinë e Tiranës për mbështetje. Koncerti do të mbahet në sallën e Kishës Ortodokse dhe nisë në ora 20:00, më 28 dhjetor/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme