Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena pushtojnë Moskën (VIDEO)

1 Gusht, 2017 - 12:39 am

Tri këngëtare shqiptare, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara kanë performuar në Festivalin “Europa Plus Live” që është mbajtur në Moskë të Rusisë.

Insajderi ju sjellë performancat e të tri këngëtareve. Aty ishte planifikuar të merrte pjesë edhe Era Istrefi por e kishte anuluar.

Ja performancat:
https://www.youtube.com/watch?v=57rLvvqT1_Y
https://www.youtube.com/watch?v=dS3n_wLLMWg

Të ngjajshme