Dua Lipa, Calvin Harris dhe Young Thug publikojnë këngën “Potion”

27 Maj, 2022 - 2:58 pm

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka publikuar bashkëpunimin e saj të radhës me Calvin Harris dhe Young Thug, shkruan KultPlus.

Me titull “Potion”, kënga e tre yjeve të mëdhenj botëror, është kompletuar edhe me një videoklip.

Calvin Harris në njoftimin e tij për lansimin e këngës shkruan se Dua Lipa është personi favorit i tij për të punuar. “Zëri i saj, puna, dhe përkushtimi i madh, ndjehem me fat që e kam të mundur të punoj me të”.

Kënga më herët është postuar në Spotify, e tani edhe në YouTube, por videoklipi nuk është i aksesueshëm në Kosovë.

Të fundit

Të ngjajshme