Dua Lipa dhe Action Bronson ‘i kanë 1000 kushërinj që do të vijnë në festival’

19 Qershor, 2018 - 8:09 pm

Dua Lipa dhe Action Bronson, dy shqiptarë të njohur në botë, do të jenë disa prej performuesve në Sunnyhill Festival, këtë gusht në Prishtinë.

Dua ka postuar një fotografi me Bronson në Instagram dhe ka treguar se të dytë do të vijnë në Prishtinë për koncertin e radhës.

“Siç thotë Bronson – I kam 1000 kushërinj që do të vijnë në festival, dhe sjelli edhe ti kushërinjtë tu” ka shkruar Dua në fotografi.

Të dytë janë në mesin e të tjerëve që do të performojnë në Sunnyhill Festival në muajin gusht në Prishtinë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme