займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa dhe Bruno Mars në skenën e Perth Arena (FOTO)

29 Mars, 2018 - 11:30 am

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa po përkrah Bruno Marsin në turneun e tij botëror “24K Magic World Tour”, shkruan KultPlus

Derisa këngëtari Bruno Mars ka kënduar disa nga hitet e tij, mes brohoritjeve dhe fishekzjarrëve. Ngjitja e Dua Lipes në skenë ka bërë që zbrazëtirat në ambientin e audiencës të plotësohen me shpejtësi, shkruan Perthnow, përcjellë KultPlus.

Atje këngëtarja shqiptare ka interpretuar disa nga hitet e saj më të mëdha si “Lost in Your Light”, “Blow Your Mind” , këngën e saj më të suksesshme “New Rules” dhe këngën me të re “IDGAF”, duke i dhënë kështu publikut një natë të paharruar.


Dua Lipa dhe Bruno do të performojnë përsëri në Perth Arena sonte, më 29 mars. / KultPlus.com

Të ngjajshme