Dua Lipa: Faleminderit Shqipëri për mikëpritjen e ngrohtë

24 Korrik, 2021 - 12:59 pm

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa, vizitoi ditën e djeshme Shqipërinë, ku u takua edhe me shumë figura të njohura politike, përcjell KultPlus.

Lipa vizitoi edhe ”Sunny Hill Kindergarten”, një qendër që do të hapet në shtator të këtij viti për 300 fëmijë, ndërkaq ishte e pranishme edhe në një konferencë për media.

Sot, Lipa ka publikuar disa fotografi të vizitës së djeshme, ku njëherit edhe ka falenderuar Shqipërinë për mikëpritjen e ngrohtë që ju bë asaj dhe familjes së saj.

”Mirënjohëse për mikëpritjen e mrekullueshme, faleminderit Edi Rama dhe Erion Veliaj”, ka shkruar Lipa në mbishkrimin e fotografive të publikuara. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme