Dua Lipa feston sot ditëlindjen

22 Gusht, 2021 - 12:58 pm

Dua Lipa feston sot ditëlindjen.

Super ylli botëror me origjinë nga Prishtina, ka lindur në vitin 1995, ajo mbush sot 26 vjeç.

Ndërsa ditëlindjen asaj ia ka uruar babai, që dikur aktivisht merrej me muzik Dukagjin Lipa.

“Shoqja ime e ngushtë që nga dita e parë. Urime ditëlindjen e dashura ime. Te dua”, ka shkruar ai në Instagram.

Së fundmi Dua Lipa ka qëndruar në pushime në Shqipëri, duke kaluar kohë kualitative me familjen dhe të dashurin e saj. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme