Dua Lipa, fituese e dyfishtë në Global Awards

8 Mars, 2019 - 10:46 am

Në këtë 8 mars, nuk e nisim ditën pa Dua Lipën.

Ajo ka fituar mbrëmë në ndarjen e çmimeve Global Awards.

Dua ka marrë çmimin Këngëtarja më e mirë femër dhe çmimin për Këngëtaren më të mirë britanike.

Ajo ka falenderuar të gjithë për këtë sukses të radhës, derisa ka postuar fotografi nga mbrëmja në Londër.

https://www.instagram.com/p/BuvfuIRhrGy/?utm_source=ig_web_copy_link

Gjatë natës një çmim e ka fituar edhe Lady Gaga. / KultPlus.com

Të ngjajshme