Dua Lipa, fytyra e re e ‘Versace’

25 Qershor, 2021 - 7:07 pm

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa duket se nuk ka të ndalur.

Ajo ka miliona fansa në të gjithë botën të cilët janë të apasionuar pas hiteve të saj muzikore si dhe miliona klikime në platforma digjitale. Ky popullaritet ka bërë që shumë firma prestigjoze të rrobave të kenë nderin ta kenë atë imazhin e saj.

Sot, Dua Lipa përmes një postimi në rrjete sociale, bëri të ditur për ndjekësit e saj se ajo do të jetë fytyra më e re e brendit të njohur botëror, ”Versace”, për koleksionin vjeshtë-dimër, përcjell KultPlus.

”Donatella Versace ti je një legjendë, jam shumë falënderuese për mbështetjen tënde. Kjo do të jetë një ditë që nuk do ta harroj kurrë”, ka shkruar Lipa në postimin e saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme